Tercüman Refakatçi

Tercüman Refakatçi

İş dünyasının gerekliliklerinden olan iş seyahatleri sizler için artık bir sorun değil. Sizlerin yurtdışına gidişleriniz ve yurt dışından gelen misafirinizin karşılanması, otel, konaklama, seyahat rehberliği gibi konularda verdiğimiz hizmet türüne Tercüman Refakatçi denir.

Yurt dışından İzmir ve bölgesine gelen misafirlerinizin iyi bir şekilde karşılanması konaklaması gibi konularda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Sizlere ve misafirlerinize eşlik edecek tercüman refakatçi bölgesindeki kültürel yapıyı iyice bilmeli ve anlık durumları iyi analiz edebilmelidir. Gelen misafiriniz hangi kültürden geldiği ve kültürel yapısının nasıl olduğu konusunda da bilgi sahibi olmalıdır.

Çeviri yapılacak dili uzman şekilde bilmeli ve hâkim olmalıdır. Gelinen bölgenin aksanın nasıl olduğu nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda tecrübeleriyle en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Yurt dışına çıkacağınız zaman gideceğiniz şehiri tanımak bilmek kültür ve dil yapısının nasıl olduğunu merak edersiniz. Bu konuda seyahatin planlandığı şehirde iş kültürünün nasıl olduğu çalışma prensipleri çalışma saatleri ve benzeri birçok konuda sizlere bilgi sahibi olmak isteceksinizdir.

Refakatçimiz sizlerin en iyi şekilde bu seyahatlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için gerek dilde uzmanlık gerekse kültürel altyapıya hakimiyetiyle sizleri en iyi şekilde ağırlayacaktır.