Resmî Belge Çevirisi

Resmî Belge Çevirisi

Resmî belge çevirisi, yabancı bir ülkenin kurumları tarafından yine yabancı bir dilde yazılmış evraktır. Resmî belge tercümesi yapabilmek için belgenin yazıldığı dili kullanan ülke hakkında da bilgili olmak gerekmektedir. Aksi halde belge tercümesi sebebiyle birçok problem yaşanabilmektedir. Özellikle dillerden biri hakkında fikir sahibi olmayan müşteri, belgenin doğruluğu konusunda sıkıntılar yaşayabilmekte ve belgeyi vermek istediği kurum tarafından geri çevrilebilmektedir.

Nar Tercüme Ofisi bu gibi durumların önüne geçmek amacıyla yaptığı tercümeleri sigortalayarak müşterilerini korumaktadır. Bundan böyle sizlere bu alanda destek verecek olan tek gerçek site olmaya devam edeceğimizi de belirtelim. Çeviri hususunda her zaman eksiksiz ve hatasız bir şekilde hizmet almak için biçilmiş bir kaftan olduğumuzu da yineleyelim. Eğer İzmir’deyseniz tercümanlık büromuza bizzat gelerek de işlerinizi kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Tercümanlık sektöründe uzun senelerden beri rakiplerinin bir adım önünde yer almayı başarmış olduğumuzu ve her biri kendi dil alanında uzman çevirmenlerle sizlere destek olduğumuzu da asla unutmayınız.

Nar Tercüme Ofisi, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı ve sektördeki tecrübesi ile resmî belge çeviri hizmeti vermektedir. Alanında uzman tercüman kadromuz 50’den fazla resmi dilde çeviri yapabilmektedir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız ayrıca kurumsal üyelerine özel teklifler sunmaktadır. Eğitimin önemini bilen ve öğrenci ve öğretim görevlilerimizi dikkate alan Nar Tercüme Ofisi, özel fiyatlar ve özel hizmetler ile eğitim ve öğretim üyelerini de unutmadan hizmet vermektedir. Nar Tercüme Ofisi, noter tasdikli ve yeminli çeviriler yaparak resmi belge tercüme hizmetinizi en kolay şekilde tamamlamanıza gayret göstermektedir. Bu bağlamda hızlı kargo ve süresiz arşiv hizmetleri de tüm müşterilerimize ayrıcalık olarak sağlanmaktadır.

Uygun fiyat anlayışımızla kimlik tercümesi işlerinizde sizlerin yanındayız. Nüfus cüzdanı tercümesi işlerinizi birebir yapmaktayız. İşlevsel bir çevirinin yapılabilmesi için çevirisi yapılacak dilin milletinin kültürünün, dilinin iyi bilinmesi gerekir ki sağlıklı ve anlaşılabilir bir çeviri olsun. Çevrilecek belge resmi bir evrak olunca haliyle dilin iyi bilinmesi gerekmektedir. Çeviriyi yapacak kişi belgeyi, belgenin gideceği ülkenin kültürüne göre uyumlaştırmalıdır.

Firmamız, bünyesinde barındırdığı yeminli tercümanlar ile bu ihtiyacınıza oldukça kısa sürede yanıt vermektedir. Artık vize başvuruları, pasaport alma süreci, ortak banka hesap işlemleri ve diğer birçok konuda gerekli tercüme katkısını alabilirsiniz. Yeminli ve Noter Tasdikli Tercüme Genel olarak gerek duyulan İngilizce olmak üzere, dünya genelinde konuşulan pek çok dil içinde tamamen dört dörtlük bir çeviriye imza atacağımız müjdesini vermek isteriz. Resmi evrak İngilizce çevirisi, Almanca çevirisi, Arapça çevirisi, Rusça çevirisi vb. tüm dillerde çeviri ve tercüme hizmeti vermekteyiz.