Noter Tasdikli Çeviri

Noter Tasdikli Çeviri

Nar Tercüme Ofisi, tüm dillerde, işinde uzman tercüman ekibiyle nitelikli ve güvenilir noter tasdikli tercüme hizmeti sunmaktadır.

Noter için gerekli tüm evraklar tarafımızdan hazırlanır. Hazırlanan evraklarınızı ofislerimizden alabilirsiniz veya biz kargo ile tarafınıza gönderebiliriz. Noter tasdiki ve çeviri işlemi birbirlerinden farklı işlemler oldukları için fiyatları farklıdır. Tüm şahsi ve kurumsal işlemleriniz, gizlilik ilkesi çerçevesinde yapılmaktadır. Tüm belge ve bilgilerinizin korunması konusunda sonsuz güven sunmaktayız.

Nar Tercüme Ofisi, yüzlerce global ve ulusal ünlü marka ile iş ortaklığı yapmış, binlerce müşteriye başarılı bir biçimde noter tasdikli çeviri hizmeti vermiş, sektörün önder tercüme şirketlerinden birisidir.

Noter Tasdikli Çeviri Nedir?

Resmi makamlara sunulmak üzere, resmi işlem hükmü taşıyan tüm evraklarınızın alanında yemin zaptı bulunan profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilip noter tarafınca onaylanmasına noter tasdikli tercüme adı verilir. Noter tasdikli tercümeler, yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmiş belgelerin noterler tarafınca onaylanmasıdır. Bu sayede tercüme edilmiş belgede, içerikte ya da sözlü beyanlarda yanlışlık yapılmadığı kanıtlanmış olur. Noter tasdikli tercümeler hem tercüme yaptıran tarafın hem de tercüme edilmiş belgelere ihtiyaç duyan tarafın güvenliğini sağlamaktadır.