Nar Tercüme Hakkında

Her dilde anlamaya ve anlatmaya...

Nar Tercüme Ofisi Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kuruluşu itibariyle İzmir Tercüme Ofisidir.

İzmir bölgesi başı olmak üzere Torbalı ve Bayraklı şubeleri bulunan tercüme sektöründe biriktirmiş olduğumuz deneyim yardımıyla siz kıymetli müşterilerimize en kaliteli çeviri hizmetini en uygun fiyatlara sunmaktayız.

Başta Torbalı, Selçuk, Kuşadası Manisa ve Aydın olmak üzere tüm dillerde noter onaylı tercüme apostil onaylı tercüme hizmeti vermekle birlikte; Kaliteli çeviri ilkesini benimsemiş olan firmamız, dilinde uzman ekibimiz sayesinde çeviriler yapmaktadır.

Dünyanın birçok dilinde tercüman ağına sahip olan Nar Tercüme, yeminli tercüme, sözlü çeviri, yazılı çeviri ardıl ve simultane çeviri keza işaret dili tercümanlığı olmak üzere birçok alanda hizmet vermektedir.

İngilizce çeviri, Rusça çeviri, Almanca çeviri, Fransızca çeviri, İşaret dili yeminli tercümanlığı, Yunanca sözlü-yazılı çeviri ve konsolosluk tercümanlığı ve tüm dünya dillerinde sözlü, yazılı ve ardıl çeviriler yapabilmektedir.

Nar Tercüme Ofisi olarak tüm dillerde çeviri hizmetlerini sayıları dört yüzü aşan terminolojilerine göre alanında uzman kadrosuyla aşağıdaki tüm çeviri gruplarında hizmet vermektedir.

“Misyonumuz ve vizyonumuz gereği bireylere olduğu kadar, Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri ile çalışan kurum kuruluşlara da tercüme desteği vermekteyiz. Şirketlere bütün dillerde yeminli tercümenin yansıra belgelerine çevirinin noter tasdiki, sonrasında apostil onaylarının alınması apostile taraf olmayan ülkeler için tasdik işleminin tamamlanması ile devam eden Dışişleri bakanlık onayı ve Konsolosluk-Büyükelçilik onay hizmeti olmak üzere tüm süreci tamamlamaktayız.”